Loading...

Kariyer Sayfası | Norm Holding

NORM HOLDING

Norm Holding olarak 1973 yılında çift vuruşlu bir makine ile başlayan yolculuğumuzu, bugün dünya ile rekabet eden, kaliteden ödün vermeyerek gelişen, teknoloji ile üreten, başarılar ve ödüllerle dolu bir vizyona dönüştürdük.

Lokomotif gücümüz olan bağlantı elemanları sektöründe; üretim kapasitemizle, kalitemizle, değerlerimiz üzerine inşa ettiğimiz yenilikçi insan kaynakları perspektifimizle ve her geçen yıl geliştirdiğimiz teknolojimizle ülkemizin lider kuruluşu olmayı başardık.

İşe alım süreçlerinde yenilikçiliği odağımıza alarak, adayları objektif değerlendirmeye yönelik, role ve ekibe en uygun yeteneğin seçilmesini destekleyecek, eşitlik ve çeşitliliği sağlayacak yöntemleri ve programları geliştiriyoruz.

İşe alım süreçlerinde önceliğimiz, Norm Holding’in global strateji ve hedeflerine ulaşmasında değer katacak, şirket kültürü ve değerleriyle uyumlu, vizyoner, yenilikçi, gelişim odaklı, gerekli yetkinlik ve deneyimlere sahip, potansiyeli yüksek yetenekleri organizasyona kazandırmaktır.

 

Lokasyonlar

Norm Holding

Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10007 Sok. No: 1/1 P.K 35620 Çiğli / İzmir/ Türkiye

Pozisyonlar

Herhangi bir pozisyon yok.