Loading...

Future Class | Yasar Holding

Future Class

Future ClassTam zamanlı / İzmir, İstanbul, Eskişehir, Şanlıurfa

İş Tanımı

İş Türü

Tam zamanlı

Daha Fazlası
LinkedIn Bilgilerimi Kullan
ya da

Pozisyona son başvuru tarihi Ağu 30, 2019

Başvuruya Açık Diğer Pozisyonlar

 

Hakkımızda

Yaşar Topluluğu, köklerinden aldığı güç ve her biri sektörünün öncüsü olan şirketleriyle, tüm paydaşlarına daha iyi bir yaşam sunmak için çalışmakta ve gelecek nesillere aktarılacak sürdürülebilir değerler yaratmaktadır. Etkileşimde bulunduğu tüm sektörlerin kalkınmasına katkı sağlarken, topluma karşı sorumlu, etik değerlere bağlı ve çevreye duyarlı bir yaklaşımla boya, gıda ve içecek, temizlik kağıtları, turizm, dış ticaret ve enerji sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Günümüzde dördü Türkiye’nin ilk 500 büyüğü arasında olmak üzere 22 şirketi bulunan Topluluk, 24 fabrika ve tesisi, 2 vakfı, 7.500 kişiye sağladığı iş imkanı, 1000’i aşkın bayii ve tüm faaliyetleri ile ulaştığı 200 bin satış noktası ile ülkenin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlayan lider aktörlerdendir. 70’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren Yaşar Topluluğu’nun yurt dışında yerleşik yedi şirketi bulunmaktadır. 

Tüm iş süreçlerini sürdürülebilirlik ekseninde yöneten Topluluk, şeffaflık ilkesi gereği bu faaliyetlerini raporlamaktadır. 2007 yılında Birleşmiş Milletler (BM) Küresel İlkeler Sözleşmesi (KİS) imzacısı olan ve bu çerçevede 2009 ve 2010 BM KİS İlerleme Bildirimi Raporları yayımlayan Yaşar Topluluğu, 2011 yılından bu yana her yıl sürdürülebilirlik raporlaması yapmaktadır. 

Ayrıca 2012 yılında, Birleşmiş Milletler tarafından başlatılan Kadının Güçlenmesi İlkeleri CEO Destek Beyannamesini imzalamış 2012 yılında Dünya Ekonomik Forumu tarafından gündeme getirilen ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı liderliğinde sürdürülen “İş’te Eşitlik Platformu”nun gönüllü katılımcısı olmuştur. Bu tarihten beri Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ni sağlamak için çalışmalar yürütmektedir.

 

Yorumlar

Bu Fırsatı YakalaBeklediğin fırsat bu olabilir