Loading...

Genel Başvuru | Tupras

Genel Başvuru

Yarım Yüzyılı Aşan Tüpraş Kültürüne Katılın!

Aramıza Katılın Geleceği Birlikte Oluşturalım...

Şimdi Başvur

Genel BaşvuruTam zamanlı / Kocaeli, İzmir, Kırıkkale, Batman

İş Tanımı

Şirketimize yapacağınız genel iş başvurunuzu  bu alandan gerçekleştirebilirsiniz. Bilgileriniz değerlendirmeye alınacak olup, niteliklerinizin aranılan pozisyonlara uygun olması halinde, sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir. Şirketimizdeki iş imkanlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür eder, başarılarla dolu bir çalışma yaşamı dileriz.


Saygılarımızla

İş Türü

Tam zamanlı

Daha Fazlası
LinkedIn ile Başvur
ya da

Pozisyona son başvuru tarihi Şub 01, 2019

Aramıza Katılın Geleceği Birlikte OluşturalımBiz Benden Büyüktür

 

 

Bizden Fotoğraflar

İşyeri Kültürü

Tüpraş, tüm faaliyetlerinde evrensel insan haklarına uygun bicimde hareket eder, hicbir koşulda insan hakları ihlallerine taraf olmaz, etki alanı icinde insan haklarının geliştirilmesi icin destek verir. Tedarikci ve iş ortaklarından da özdeş ilkeleri benimsemelerini bekleyen Tüpraş, iş ilişkilerinin kurulmasında ve sürdürülmesinde bu anlayışı titizlikle takip eder.

Tüpraş, calışanları başta olmak üzere iş sahasında bulunan tüm paydaşların sağlık ve emniyeti üst düzey güvenlik koşullarıyla sağlanmaktadır. Tüpraş iş sağlığı ve guvenliği sureclerini sürekli öğrenme anlayışıyla yöneterek iş güvenliği risklerini minimum duzeye indirmekte ve muhtemel risklere karşı hazırlılık halini güçlendirmektedir.

Bu Fırsatı YakalaBeklediğin fırsat bu olabilir