Loading...

İzmir Rafinerisi - Kış Stajyeri 2018 | Tupras

İzmir Rafinerisi - Kış Stajyeri 2018

İzmir Rafinerisi - Kış Stajyeri 2018Tam zamanlı / İzmir

İş Tanımı

İzmir Rafinerisi için kış dönemi staj başvurusu 4 - 29 Haziran tarihleri arasındadır. Son başvuru tarihi 29 Haziran 2018 olup, saat 17:00’da başvuru sayfası kapatılacaktır.

Bölümlerimizin ihtiyaçları ile belirlenmiş kontenjanlar çerçevesinde; yalnızca aşağıdaki koşullara uyan öğrencilerin staj talepleri değerlendirmeye alınacaktır:

Endüstri Meslek Liseleri ve Teknik Liselerin kış dönemi zorunlu stajı olan öğrencileri,
Faaliyetlerimiz ile ilgili okulların/bölümlerin stajları,
Not ortalaması 60’ın altında olan (en düşük 2.4/4, 3/5, 60/100) ve Tüpraş’ta daha önce staj yapmış olan öğrencilerin başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Stajyer başvuru süreci adımları aşağıda belirtilmiştir:
Ön değerlendirme sonuçları, 11 Temmuz 2018 Cuma gününe kadar öğrencilere gönderilecek e-postalar aracılığıyla duyurulacaktır.
Ön değerlendirme aşamasını geçen öğrencilerin, 27 Temmuz 2018 tarihine kadar, istenecek stajyer giriş evraklarını iletmesi gerekecektir.
Staj başvurusu sırasında dikkat etmeniz gerekenler aşağıda belirtilmiştir:

Başvuru sırasında teknik bir aksaklık yaşanmaması için Google Chrome ya da Mozilla Firefox tarayıcısı kullanmanız gerekmektedir.
Staj başvuru süreciniz ile ilgili tüm bilgilendirmeler başvuru yaptığınız e-posta üzerinden yapılacaktır. Lütfen e-postanızı düzenli olarak kontrol ediniz.
Başvurunuz sırasında, soruları cevaplarken geriye dönük düzeltme yapılamamaktadır. Bu sebeple, sorulara cevap verirken doğru bilgi verdiğinizden emin olunuz.
Başvurunuz sırasında, sisteme not çizelgenizi (transkript) yüklemeniz gerekecektir. (Not çizelgenizin, bilgisayardan alacağınız ekran görüntüsünü de ekleyebilirsiniz.) Lütfen belgeyi hazırladıktan sonra başvurunuzu yapınız.
Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Tüpraş İnsan Kaynakları Müdürlüğü

 

 

 

 

 

İş Türü

Tam zamanlı

Daha Fazlası

Pozisyona son başvuru tarihi Haz 23, 2018

  Yıllık 28.1 milyon ton ham petrol işleme kapasitesinin yanı sıra Opet, Ditaş ve KUAŞ ortaklıklarıyla ülkemizin en büyük sanayi kuruluşu olan Koç Holding Enerji Grubu şirketi Tüpraş, dünyanın 28, Avrupa’nın 7. büyük rafineri şirketidir.

Kurulduğu 1983 yılından bu yana sektöründe ve ülke genelinde öncü kuruluş olma özelliğini koruyan Tüpraş; İzmit, İzmir Kırıkkale ve Batman Rafinerileri ile faaliyet göstermektedir.

Hedefini, “Petrol sektöründe performansına özenilen, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olmak”, şeklinde tanımlayan Tüpraş, verimliliği ve ürün kalitesini yükselterek, deniz taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı ve akaryakıt dağıtım kuruluşu iştirakleriyle entegre bir rafineri şirketine dönüşmüştür.

Bu Fırsatı YakalaBeklediğin fırsat bu olabilir