Loading...

Formülasyon Uzmanı - Karacabey | Sütaş

Formülasyon Uzmanı - Karacabey

Formülasyon Uzmanı - KaracabeyTam Zamanlı / Karacabey, Bursa

İş Tanımı

Sütaşkımız Sizinle Birlikte Büyüyor

Sütün iyiliği ve bereketini yayma misyonu ile çalışan ve her biri işinin uzmanı 5.000 çalışma arkadaşımızın yanı sıra satış dağıtım grubundaki iş ortaklarımız ile birlikte 7.500 kişilik büyük bir aileyiz.

Her geçen gün büyüyen Sütaş Ailesi’ne, yaratıcı, yenilikçi, heyecanı yüksek, uluslararası platformlarda çalışabilecek, takım çalışmasını seven çalışma arkadaşları katmak istiyoruz.

Misyonumuzu benimseyen, vizyonumuzu paylaşan, değerlerimizi kendi değerleri ile örtüştüren, “Çiftlikten Sofralara” entegre iş modelimiz doğrultusunda gıda mühendisliği, makine mühendisliği, endüstri mühendisliği, veterinerlik, ziraat mühendisliği, işletme, iktisat, bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği gibi pek çok farklı bölümden mezun geleceğin Sütaşlıları ile tanışma heyecanı içindeyiz.

Siz de bu aileye katılarak Sütaşlı olmaya ne dersiniz?

Sütaş Grup, TARFAŞ A.Ş. Yem Üretim Grup Müdürlüğü bünyesinde "Formülasyon Uzmanı" pozisyonunda aramıza katılmanız için başvurunuzu bekliyoruz.

Nasıl bir takım arkadaşı arıyoruz?

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
  • Yem konusunda en az 1 yıl deneyimli,
  • Ruminant hayvanların beslenmesi ve yetiştirilmesi konusunda deneyimli
  • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
  • Bursa (Karacabey)’de ikamet eden / edebilecek olan   


Takım arkadaşımızdan ne bekliyoruz?

  • Çiğ süt kalitesine uygun yem verimliliğini sağlayacak yemin üretilebilmesi için, ürün kalite kriterlerine uygun reçeteler hazırlamak.
  • Ürün formülasyonu hazırlanması sürecinde, hammadde ihtiyaçlarını, satınalma müdürlüğüne bildirmek, gerektiğinde alternatif hammadde araştırması yapmak.
  • Laboratuvardan çıkacak olan hammadde analiz sonuçlarını (nem, protein oranı, hammadde miktarı vb.) değerlendirerek formülleri hazırladığı programda tüm yem maddelerini güncellemek.
  • Ürün performansı ve kaliteye bağlı müşteri şikâyetlerinin çözüm ve cevaplanmasında ile ilgili iyileştirme çalışmalarına katılmak.

Sütaş ‘ta sizin için neler var?

Çalışma arkadaşlarımızın potansiyellerini en üst seviyede gerçekleştirebilmeleri için kişisel gelişimlerini, bilgi, beceri ve yetkinliklerini destekler, fikir ve önerilerine değer verir, kazanımlarını, kariyer beklentilerini, iş sonuçlarını ve organizasyonun ihtiyaçlarını değerlendirerek onlara kariyer yolculuklarının ilerleyen yıllarında da farklı lokasyon ve iş kolları arasında geçiş imkanı sunarız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sektör

Hızlı Tüketim Malları

Pozisyon Tipi

Tam Zamanlı

Çalışma Modeli

Ofisten çalışma

Daha Fazlası
LinkedIn Bilgilerimi Kullan
ya da

Pozisyona son başvuru tarihi Tem 18, 2024

Başvuruya Açık Diğer Pozisyonlar