Loading...

Kalite Kontrol Yöneticisi - Karacabey | Sütaş

Kalite Kontrol Yöneticisi - Karacabey

Kalite Kontrol Yöneticisi - KaracabeyTam Zamanlı / Karacabey, Bursa

İş Tanımı

Sütaşkımız Sizinle Birlikte Büyüyor

Sütün iyiliği ve bereketini yayma misyonu ile çalışan ve her biri işinin uzmanı 5.000 çalışma arkadaşımızın yanı sıra satış dağıtım grubundaki iş ortaklarımız ile birlikte 7.500 kişilik büyük bir aileyiz.

Her geçen gün büyüyen Sütaş Ailesi’ne, yaratıcı, yenilikçi, heyecanı yüksek, uluslararası platformlarda çalışabilecek, takım çalışmasını seven çalışma arkadaşları katmak istiyoruz.

Misyonumuzu benimseyen, vizyonumuzu paylaşan, değerlerimizi kendi değerleri ile örtüştüren, “Çiftlikten Sofralara” entegre iş modelimiz doğrultusunda gıda mühendisliği, makine mühendisliği, endüstri mühendisliği, veterinerlik, elektrik elektronik mühendisliği, işletme, iktisat, bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği gibi pek çok farklı bölümden mezun geleceğin Sütaş'lıları ile tanışma heyecanı içindeyiz.


Siz de bu aileye katılarak Sütaş'lı olmaya ne dersiniz?

Sütaş A.Ş.Kalite Kontrol Grup Müdürlüğümüze bağlı Karacabey Entegre Tesislerimizde görevlendirilmek üzere  "Kalite Kontrol Yöneticisi - Karacabey" pozisyonunda aramıza katılmanız için başvurunuzu bekliyoruz. 


Nasıl Bir Takım Arkadaşı Arıyoruz ?

 •      Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun
 •      Üretim alanında en az 5 yıl deneyimli,
 •      İyi derecede İngilizce bilen,
 •      Analitik becerileri güçlü, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,
 •      MS Office uygulamalarına hakim,
 •      Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
 •      Bursa - Karacabey'de ikamet eden veya edebilecek.


Takım Arkadaşımızdan Ne Bekliyoruz?

 • Şirket kalite standartları doğrultusunda, bulunduğu fabrikada, üretimde kullanılmak üzere satın alınan her türlü hammadde, yardımcı malzeme, temizlik malzemesi ve ambalaj malzemesi ile üretimin ve üretilen mamullerin kalitesinin tüketicinin şartlarına uygun biçimde sürekliliğinin gerçekleştirildiğinin kontrolünün sağlanması.
 • Yapılan analizlerin ve kontrollerin sonuçlarının ilgili bölümlere iletilmesi, üretilen ürünler ve üretim hatlarının GMP ve HACCP tetkik ekiplerinde yer alarak denetlenmesi ve ilgili önleyici ve düzeltici faaliyetlere katılım sağlanması.
 • Bulunduğu Fabrika bünyesinde iyi laboratuvar uygulamalarının ve analiz yöntemlerinin güncel tutulması ve sürekli gelişim ve iyileştirme faaliyetlerine katkıda bulunulması.
 •  

Sütaş‘ta sizin için neler var?

Çalışma arkadaşlarımızın potansiyellerini en üst seviyede gerçekleştirebilmeleri için kişisel gelişimlerini, bilgi, beceri ve yetkinliklerini destekler, fikir ve önerilerine değer verir, kazanımlarını, kariyer beklentilerini, iş sonuçlarını ve organizasyonun ihtiyaçlarını değerlendirerek onlara kariyer yolculuklarının ilerleyen yıllarında da farklı lokasyon ve iş kolları arasında geçiş imkanı sunarız.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sektör

Hızlı Tüketim Malları

Pozisyon Tipi

Tam Zamanlı

Çalışma Modeli

Ofisten çalışma

Daha Fazlası
LinkedIn Bilgilerimi Kullan
ya da

Pozisyona son başvuru tarihi Tem 19, 2024

Başvuruya Açık Diğer Pozisyonlar