Loading...

Ram Dış Ticaret 2021 Online Staj Programı | Ram Dis Ticaret

Ram Dış Ticaret 2021 Online Staj Programı

Ram Dış Ticaret

Yaz Dönemi Online Stajyerlerini Arıyor!

Şimdi Başvur

Ram Dış Ticaret

Yaz Dönemi Online Stajyerlerini Arıyor!

Şimdi Başvur

Ram Dış Ticaret 2021 Online Staj ProgramıTam zamanlı / Türkiye

İş Tanımı

 


Geliştirdiğimiz yeni iş modelleri ile, farklı iç ve dış pazarlarda, farklı kültürlerde ve risk ortamlarında satış/pazarlama faaliyetinde bulunuyor, ülkemizin ihracatına 51 yıldır önemli katkılar sağlayan bir şirket olarak, kendimizi ‘’Dış Ticaretin Okulu’’ olarak tanımlıyoruz. 

Online staj programımızın, kariyer yolculuğunda sana değer katacağına inanıyor, geleceğine birlikte yön vermek istiyoruz.

• Üniversitelerin Endüstri, İşletme, Otomotiv, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği ile, Uluslararası Ticaret, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler ve İşletme bölümlerinde okuyan, 

• İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, 3. ve 4.sınıf öğrencisi, 

• Ağustos-Eylül döneminde, zorunlu staj kapsamında bizimle çalışmaya istekli, 

• Yaratıcı fikirleri ile Ram’ın gücüne güç katmaya hazır, enerjisiyle takımı destekleyen, 

• Dış Ticareti Atölyesinde öğrenmek ve bu sektörde yer almak isteyen,

Tüm adaylarımızın başvurusunu bekliyoruz !!

 

 

 

 

 

 

İş Türü

Tam zamanlı

Daha Fazlası

Başvuruya Açık Diğer Pozisyonlar

RAM Hakkında


1970 yılında ihracatçı bir firma olarak kurulan Ram, 51 yıldır faaliyetine devam etmekte olup, günümüzde ''uluslararası piyasalarda iş geliştiren'' bir şirkete dönüşmüştür. 

Günümüzdeki ana faaliyetlerini ; özellikli ihracatlar, demir ve çelik ürünlerinin merkez satın alımı ile Koç Topluluğu ve diğer Türk şirketleri yararına yeni iş geliştirmek teşkil etmektedir. 

Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile rakiplerinden her zaman bir adım önde olan Ram, farklılığının bilincinde olarak çağdaş ve dinamik yapısıyla sektöründe önderlik etmeye devam etmektedir. 

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakını ve dürüstlüğü “olmazsa olmaz” koşul haline getirmek ve ülkemize güç verdiğinin bilincinde, bir dünya oyuncusu olmak en temel ilkelerimizdir.  

 

Adres

Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. Energy Plaza Kat:2 34805 Beykoz İstanbul

Çalışan Yorumu