Loading...

bizzkampüs 2024 | pladis

bizzkampüs 2024

bizzkampüs 2024Other / Türkiye

Job Description

İşte bizz@kampüs 2024 Macerasında Seni Bekleyenler!

🚀 Türkiye’nin 1 Numaralı gıda atıştırmalık şirketi Ülker’in Pazarlama Ekibi’nden alacağın mentorluk süreci

🍫 Bir ürünün oluşumundan, tüketiciyle buluşma anına kadar olan süreç tasarımı deneyimi

👩🏻‍🏫 Sertifikalı Sunum Tasarımı ve Hikayeleştirme Eğitimi

📍 İstanbul’da gerçekleşecek olan final etkinliğinde Ülker ekibiyle tanışma fırsatı

✨ Kariyer yolculuğunda faydalı olacak kişilerle Networking

💻Dilediğin departmanda staj fırsatı

🏆Para ödülü

Her takımdan takımı temsilen yalnızca bir kişinin başvurmasını rica ediyoruz.

1. Formu Doldurmakla Başla!

3. ve 4. sınıf (lisans) ya da yüksek lisans öğrencisiysen, 2-3 kişiden oluşan takımını kur ve başvuru formunu doldur! 

2. Sırada Proje Var!

Ekip olarak katılım koşullarına uygunsanız, bizz@kampüs proje ekibi tarafından bilgilendirileceksiniz. Bilgilendirmeyi aldıktan sonra hazırladığınız sunumu belirtilen tarihe kadar “Projeni Gönder!” alanına yüklemeyi unutmayın! 

3. Çok Yaklaştın… Projeni Detaylandır!

İkinci aşamayı geçen ilk 50 takım arasındaysanız bir bilgilendirme e-postası daha alacaksınız. Yeni göreviniz ise projenizi detaylandırmak. Belirtilen tarihe kadar sunumunuzu “Projeni Gönder!” alanına yüklemeyi unutmayın!

4.Tebrikler! Şimdi Sunum Zamanı!

İlk 10 takım arasındasınız! Tebrikler! Büyük finale katılma zamanı! Projenizi son haline getirip sitedeki “Projeni Gönder!” alanına yüklemelisiniz. 

*Final Etkinliği’nde takımlar jüri üyelerine sunumlarını gerçekleştirecek. Sunumlar sonrasında değerlendirmelerin ardından jüri üyeleri en iyi 3 takıma ödüllerini sunacak.

Position Type

Other

Employment Type

Hybrid

Read More
Apply with LinkedIn
or

Position is open until Jul 02, 2024

Other Open Positions

bizz@kampüs Hakkında

bizz@kampüs gençlere benzersiz bir deneyim sunuyor!

Her yıl pladis çatısı altında bulunan lider Ülker markalarından birini seçiyor ve bu marka için yaratıcı bir proje tasarlamanızı istiyoruz. Bu süreçte bir ürünün ortaya çıkma fikri, pazarlama aşamaları ve en önemlisi ise tüm bunları bir takım çalışmasıyla ortaya koyup sunabilmeyi deneyimlemenizi amaçlıyoruz.


bizz@kampüs ilk olarak 2012 yılında Biskrem’le başlayıp, 2013’te Ülker Çikolata, 2014’te Ülker Çikolatalı Gofret, 2015’te Dankek 8 Kek, 2016’da Cafe Crown, 2017’de Krispi, 2018’de Metro, 2019’da Oneo, 2020’de Halley, 2021’de Hanımeller, 2022’de Çokonat ve son olarak 2023'te Dankek ile karşımıza çıktı.

Bu yılki markamız ise ÇİZİ!


Ülker Hakkında

Merhum Sabri Ülker ve Asım Ülker tarafından 1944 yılında temelleri atılan Ülker, tüketicilerine her lokmada mutluluk vadeden global bir marka olarak faaliyetlerine devam ediyor. Eminönü Nohutçu Han’daki küçük bir atölyede üretime başlamasından bugüne 300’ü aşkın markasıyla, dünyanın dört bir yanında 100’ün üzerinde ülkeye ihracatın yanı sıra, başarılı şekilde büyüyen yurt dışı operasyonları ile Ülker, Türkiye’nin ve bölgesinin lider gıda şirketi oldu. Her biri Ülker’in değerlerini paylaşan markaları, bisküvi, kek, çikolata, şekerleme ve sakız kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesini oluşturuyor.

Türkiye, Suudi Arabistan, Kazakistan ve Mısır’da toplam 10 fabrikada üretimlerine devam eden Ülker, 2019 yıl sonu verileriyle 7,8 milyar TL cirosu, 9 bine yakın çalışanı, israfsız şirket modeliyle, sürdürülebilirlik ilke ve hedeflerini iş yapış şeklinin merkezine yerleştirerek Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. pladis Hakkında: pladis 2016 yılında, merkezi İstanbul’da bulunan Yıldız Holding bünyesinde, grubun uluslararası atıştırmalık markaları arasında sinerjinin sağlanması ve global dünyada rekabet gücünün artırılması amacı ile kuruldu. 300 yıldır unlu mamuller, çikolata, sakız ve şekerleme alanında engin bir konsolide tecrübeye sahip olmanın haklı gururunu yaşayan bir şirket olarak, sevilen ikonik markalar Ülker, McVitie’s ve Godiva’ya ev sahipliği yapıyor. 16.000 kişilik güçlü global iş gücüyle 11 ülkede 25 fabrikada ve 100’ün üzerinde ülkede faaliyet gösteren pladis en yüksek kalitede ürünleri ve hizmetleri tüketicilerine sunuyor. pladis’in ürünleri dünya çapında 4 milyardan fazla insana ulaşıyor.