Loading...

OtoKariyer Genç Yetenek Programı | Otokar

OtoKariyer Genç Yetenek Programı

Geleceği Birlikte Şekillendirelim

Şimdi Başvur

Geleceği Birlikte Şekillendirelim

Şimdi Başvur

OtoKariyer Genç Yetenek ProgramıYarı zamanlı / Sakarya

İş Tanımı

“Türkiye'nin Milli Gücü”


Türkiye’de otomotiv ve savunma sanayi kara araçlarında pazar lideri ve bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar’da Askeri ve Ticari araç projelerinde görev almak üzere genç yetenekleri arıyoruz.

Dinamik bir ortamda, harika takım arkadaşlarıyla geleceğin teknolojilerine öncülük etmek istiyorsan #benimadimotokar demen yeterli.


Geleceği Birlikte Şekillendirelim

Enerjin ve genç fikirlerinle Otokar'ın gücüne güç katmak, harika takım arkadaşlarıyla geleceğin teknolojilerine öncülük etmek istiyorsan, OtoKariyer Genç Yetenek programına davetlisin!


 • Köklü bir kurumun gücünü yanında hissederken, dinamik bir ortamda üretmenin bir parçası olmak istiyorsan,
 • Yarının teknolojilerini üretmeye enerjim var diyorsan,
 • Kariyerime sürekli gelişeceğim bir ortamda başlamak istiyorum diyorsan,
 • Üniversitelerin Makina Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, İşletme, İktisat bölümlerinde üçüncü, dördüncü sınıf veya yüksek lisans öğrencisi ve okumakta olduğun bölüme uygun olarak aşağıdaki niteliklerin bir veya birkaçına sahipsen,


#benimadimotokar diyerek hemen başvur, geleceği birlikte şekillendirelim...


 • 3D Modelleme Yazılım Programları kullanıyorsan,(Catia, Solidworks vb.)
 • Matlab – Simulink programlarına hakimsen,
 • C, C++ yazılım dillerine ilgin var veya biliyorsan, 
 • Görüntü İşleme ve Gömülü Sistem Yazılım Geliştirme konularına ilgin varsa,
 • Yüksek not ortalamasına sahipsen,
 • Microsoft Office programlarına ve genel bilgisayar kullanımına hakimsen,
 • İletişim becerilerin yüksekse,
 • Araştırma yapmaya ve yer aldığın projelere katkı vermeye istekliysen,


aradığımız “Genç Yetenek” sen olabilirsin.


Senden Neler Bekliyoruz?

Otomotiv ve Savunma Sanayi’nde ülkemizi daha ileriye taşımamız için son teknolojiye sahip imkanlarımız ile geleceğe bizimle birlikte öncülük etmeni, haftada en az 3 tam gün ve 10 ay süresince bizimle birlikte adımlamanı bekliyoruz.


Öne çıkmak için neye ihtiyacın var?

 • İleri seviyede İngilizce bilmelisin,
 • Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerisine sahip olmalısın,
 • Sonuç odaklı olup, hızlı harekete geçmelisin.


Otokar’da biz:

Ürünleri ve kabiliyetleri ile Türkiye’de ve dünyada kendini kanıtlamış köklü bir şirketiz ve Koç Holding’in bir parçası olarak güçlü bir referansa sahibiz.

Koç Holding’in; iş ahlakı, kurumsal kültür ve geleneklere bağlılık konularında olan hassasiyetini harmanlıyor ve kendi kurumumuzda yaşatıyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızla ortak hedefimiz olan zirveye ulaşmak için takım ruhunun gücüne inanıyor, birlikte başarmak için adım atıyor, ülkemizi hep daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sektörde her geçen gün yerimizi sağlamlaştırırken gücümüzü çalışma arkadaşlarımızdan alıyor, başarıya olan inancımızı onlarla besliyoruz. Tecrübelerimizi, aramıza yeni katılan tüm arkadaşlarımızla paylaşırken onların gelişimlerine de katkıda bulunuyoruz. Çünkü inanıyoruz ki sürekli gelişim bizim ayrılmaz bir parçamız ve ancak paylaşarak başarımızı artırırız.

İnsana ve çevreye değer veririz. Güçlü yan haklar ve kulüpler ile sosyal hayatımızın desteklendiğini bilir, sosyal sorumluluk projeleriyle iyilik peşinde koşarız.

 

Daha iyisi için yaşar, daha iyilerine diye üretiriz

Birlikte yola çıktığımız herkesle

Önce bugüne sonra geleceğe değer katarız.

 

Çünkü biz geleceğiz. 

 

#benimadimotokar

 

İş Türü

Yarı zamanlı

Daha Fazlası
LinkedIn Bilgilerimi Kullan
ya da

Pozisyona son başvuru tarihi Ara 30, 2021

Başvuruya Açık Diğer Pozisyonlar

Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, 1963'ten bu yana kendi teknoloji, tasarım ve uygulamaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunuyor. Sakarya’daki 552.000 m²’lik alana kurulu fabrikasında 2000’den fazla çalışanıyla faaliyet gösteriyor.

Otokar, toplu taşımacılık alanında otobüs, nakliye ve lojistik sektörü için hafif kamyon, savunma sanayii için tekerlekli zırhlı ve paletli zırhlı araçlar üretiyor. Yüzde yüz Türk sermayeli global bir şirket olan Otokar, bugün otomotiv ve savunma sanayiinde fikri mülkiyet hakları kendisine ait ürünleri ile yer alıyor.