Loading...

Genel Başvuru - Ofis Çalışanı | Nuh Çimento

Genel Başvuru - Ofis Çalışanı

Rotanı Belirle, Yolculuğun Parçası Ol!

Şimdi Başvur

Rotanı Belirle, Yolculuğun Parçası Ol!

Şimdi Başvur

Genel Başvuru - Ofis ÇalışanıTam zamanlı

İş Tanımı

Nuh Çimento Grubu ailesine katılmak için; Rotanı Belirle, Yolculuğun Parçası Ol!

Bu bir genel başvuru ilanıdır, belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır.

Bu ilana yapılan başvurular Nuh Çimento Grubunda ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.

Yetkinlik ve tecrübelerinize uygun bir kariyer fırsatı oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 

 

İş Türü

Tam zamanlı

Daha Fazlası
LinkedIn Bilgilerimi Kullan
ya da

Pozisyona son başvuru tarihi Mar 21, 2023

Başvuruya Açık Diğer Pozisyonlar

 

NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş.

Nuh Çimento Grubu olarak, Türkiye’de ve Avrupa’da tek lokasyonda bulunan, en yüksek üretim kapasitesine sahip tek markayız.

Türkiye’de çimento tüketiminin en fazla olduğu il olan İstanbul’u da çevreleyen tesisimiz, Marmara Bölgesi’nin doğusunda, Kocaeli-Körfez’de yer alıyor. 1969 yılında üretime başlayan tesisimizde; ihracatta lojistik rekabet üstünlüğü sağlayan 57.000 m²’lik limanımız sayesinde dış piyasalara da klinker, çimento ve diğer yapı malzemeleri sunmaya devam ediyoruz. Yüksek kalite standartları ve %100 müşteri memnuniyetiyle sektörümüze yön veriyor ve ülkemiz ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Ağırlıklı olarak gerçekleştirdiğimiz yurt dışı satışlar ile ürünlerimizi 50’den fazla ülkeye ulaştırmaya devam ediyoruz. Köklü deneyimimiz ve güçlü ihracat alt yapımız sayesinde tam kapasite çalışarak üretimde, satış ve ihracatta rekor rakamlara ulaşıyoruz.

Kurum kültürümüz ile doğaya saygılı, eğitimi önemseyen, ülkesine değer veren bireyler yetiştiriyoruz. Nuh Çimento Eğitim ve Sağlık Vakfı aracılığıyla toplumumuzu sağlık, eğitim, kültür ve spor alanlarında destekliyoruz.

Adımlarımızı sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda atıyoruz. Sürdürülebilirliğin önemini bilerek, topluma duyarlı çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz.

Uzmanlığımız, deneyimimiz ve teknoloji ile desteklenen üretim gücümüzün yanı sıra, güçlü kurumsal kültürümüz ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile sektörümüzdeki rekabetçi konumumuzu koruyarak çalışıyor ve üretiyoruz.

Hissedarlarımızla, müşterilerimizle, çalışanlarımızla ve toplumla kurduğumuz güçlü bağlar sayesinde büyük işlere imza atıyoruz. Birlikteliğimizin gücüyle fark yaratarak kırılmaz bir zincirin parçaları olduğumuzu biliyor, her zaman büyük bir takım olarak hareket ediyoruz.

Nuh Çimento olarak 2000 yılında Borsa İstanbul’a kote olduk ve bugün itibarıyla %16,32 halka açıklık oranı ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

 

NUH BETON A.Ş.

Nuh Çimento Grubu içinde yer alan Nuh Beton A.Ş. olarak; hazır beton üretimi yaparak inşaatlara nakil hizmeti veriyoruz. 1997 yılında kurduğumuz Nuh Beton firmamız ile Marmara Bölgesi’ndeki inşaat alanlarına hazır beton satışı gerçekleştiriyoruz. Teknolojik gelişmeleri ve sektörel yenilikleri takip ederek beton sektörünün gereklilikleri doğrultusunda üretimimize devam ediyoruz.

Nuh Beton A.Ş., zaman içinde hazır beton sektöründe yaşanan gelişmelere paralel olarak yeni tesisler kurma kararı almış ve 1989’da Hereke,1992’de B.Bakkalköy ve 1993’te de İkitelli tesisleri hizmete alınmıştır.

Kurulduğu günden itibaren büyümeye devam eden Nuh Beton A.Ş. İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Sakarya il sınırları dahilinde birbirlerine ve merkeze online data hatlarıyla bağlı 13 tam donanımlı tesiste, bilgisayar kontrollü ve tam otomasyonlu 19 beton santrali ile üretim yapmaktadır. Üretilen betonlar uydu takip sistemleri ile donatılmış 180 transmikser, 57 mobil ve 15 sabit pompa ile inşaat şantiyelerine sevk edilmektedir. Böylece hammadde girişinden mamul madde çıkışına ve teslimatına kadar tüm süreçler modern bilgi-işlem ve telekomünikasyon teknolojik altyapısı üstünde inşa edilmiş ERP ’kuruluş kaynak planlama’ yazılımları, hassas, titiz kalite güvence ve kalite kontrol süreçleri ile takip edilmekte ve müşterilerimize güvenilir ve kaliteli ürün ve hizmetlerin temini sağlanmaktadır.

Nuh Beton A.Ş. dinamik ve güler yüzlü hizmeti, kaliteli ve güvenilir ürünleri ile Türkiye’nin en büyük 500, kuruluşu içinde yer almıştır. 

 

NUH YAPI ÜRÜNLERİ A.Ş.

Nuh Çimento Grubu içinde yer alan Nuh Yapı Ürünleri A.Ş. olarak; termoküp, kireç, gazbeton, alüminyum pasta, mikronize alçı gibi yapı ürünlerinin üretimini ve satışını gerçekleştiriyoruz. 1995 yılında kurduğumuz Nuh Yapı firmamız ile teknolojik gelişmeleri ve sektörel gereklilikleri takip ederek sektörün ürün gamını genişletmeye devam ediyoruz.

Ürün kalitesi ile yapı ve inşaat sektöründe ön sıralarda yer alıyoruz. Köklü yapımız ve firma kültürümüzle de öncü markalar listesinde bulunuyoruz. Ürünlerimizi yurt içinde ve yurt dışında farklı noktalara ulaştırıyoruz. Geniş müşteri portföyüne sahip yapımızla, dünya üzerinde ulaştığımız noktalara her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Yüksek müşteri memnuniyeti ve operasyonel mükemmellik ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2000 yılından itibaren ISO EN 9000 Kalite Yönetim Sistemleri belgesine sahip olan firmamızda teknolojiyi takip ederek üretimde güncel cihazlar kullanıyoruz. Yükleme, sevkiyat ve takip konularında da kullandığımız profesyonel sistemler ile müşteri memnuniyetini yüksek tutuyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile Nuh Yapı markamızın başarılarını günden güne artırıyoruz.

 

ÇİM-NAK TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ.

Nuh Çimento Grubu içinde yer alan Çim-Nak firmamız, çimento üretiminde hammadde ihtiyacı olan marn ve kalkerin çıkarılmasından kırıcılara kadar taşınmasına kadar olan süreci yürütmektedir. Ek olarak 2001 yılından itibaren Nuh Çimento Sanayi A.Ş. Limanına Gemi Acenteliği hizmeti de vermektedir.

1979 yılında kurulan firmamız, çimento üretiminde kullanılan kömür, alçı, tras, boksit, kil, demir madeni gibi madenlerin, stoktan yüklenip kırıcıya kadar taşınma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Çim-Nak Taşımacılık Limited Şirketi sahip olduğu bakım atölyesinde kendi iş makinalarının tamiri ile Nuh Şirketler grubunun araç ve makinalarının tamir ve bakım işlemlerini de yapmaktadır.

Çim-Nak Taşımacılık Limited Şirketi daha etkin bir hizmet vermek adına teknolojiyi takip ederek çalışmalarında da proje esaslı ortak aklı esas almaktadır.