Loading...

Kariyer Sayfası | Norm Fasteners

NORM FASTENERS

1973 yılında bağlantı elemanları üretimi ile başlayan yolculuğumuzu dünya ile rekabet eden, kaliteden ödün vermeyerek gelişen, teknoloji ile üreten, başarılar ve ödüllerle dolu bir vizyona dönüştürdük.

Yüksek üretim kapasitemizle, kalitemizle, değerlerimiz üzerine inşa ettiğimiz yenilikçi insan kaynakları perspektifimizle ve her geçen yıl geliştirdiğimiz teknolojimizle Türkiye’nin lider bağlantı elemanları üreticisiyiz.

Geniş lojistik ağımız ile Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, Polonya, Romanya, Türkiye ve Çin’de faaliyet göstermekteyiz.

Ar-Ge, mühendislik, yüzey işlem, tavlama, soğuk şekillendirme, kalıp, ısıl işlem, makine ve otomasyon, kaplama, ayıklama, paketleme ve lojistik hizmetlerimiz ve tam entegre üretim tesislerimizle full in-house üretim desteği vererek iş ortaklarımız için değer yaratıyoruz.

Ar-Ge merkezimizin ve tecrübeli mühendislerimizin dahil olduğu, 2000’den fazla çalışanımız ve 50 yıllık tecrübemiz ile ulusal ve uluslararası pazarlarda, otomotiv ana ve yan sanayi başta olmak üzere yedek parça, beyaz eşya, elektronik, mobilya, inşaat ve makine sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz.

Üretim faaliyetlerimizin yanı sıra yurt içi ve yurt dışı bağlantı elemanları pazarında Full Service Provider (FSP) olarak da hizmet sunmaktayız.

Sorumlu bir şirket olma taahhüdümüzün bir parçası olarak Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'ne katılmaktan gurur duyuyoruz. Gelecek nesillere daha sürdürülebilir bir dünya bırakmak için , “Geleceğe Değer” diyor ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına uyuyoruz.

Performans değerlendirme ve yetenek yönetim sistemimiz ile doğru yetenekleri doğru alanlara yönlendiriyor, hayat boyu öğrenmenin önemine inanarak tüm çalışanlarımızın mesleki, kişisel ve sosyal gelişimlerini destekliyoruz. Norm Mesleki Eğitim Merkezi ile sektöre nitelikli insan gücü kazandırmak için çalışıyor, yeni mezunları ve üniversite öğrencilerini kariyer yolculuklarında DigiConnect ve DigiCampus programlarımız ile destekliyoruz.

Inovatif, küresel bir şirket olarak kendimizi ve normlarımızı geliştiriyor, NorMentor ve ENLider Sensin programlarımız ile geleceğe yön verecek liderler yetiştiriyoruz. İş güvenliği ve fırsat eşitliğini kurum kültürü haline getirerek çalışanlarımızın eşit haklarla güven içinde çalışmalarını sağlıyoruz.

Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nı odağımıza alıyor, daha iyi bir dünya yaratmak için üzerimize düşen sorumluluğu üstleniyoruz.

 

Lokasyonlar

Norm Fasteners

10007 Sk.. No:1/1 AOSB Çiğli/İzmir

Pozisyonlar

Herhangi bir pozisyon yok.