Loading...

Mavi Yaka Genel Başvuru (İzmir) | Norm Fasteners

Mavi Yaka Genel Başvuru (İzmir)

Mavi Yaka Genel Başvuru (İzmir)Tam zamanlı / İzmir

İş Tanımı

Bağlantı elemanları sektöründe Türkiye'nin lideri, dokuz ayrı üretim tesisi ve altı farklı pazarlama şirketi ile faaliyetlerini sürdüren, üretiminin yaklaşık 50%’sini ihraç eden, alanında dünya markası Norm Holding firmaları için genel başvurudur.

Başvurunuz şirketlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacak ve niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Norm Holding firmalarındaki kariyer fırsatlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

Pozisyon Tipi

Tam zamanlı

Daha Fazlası
LinkedIn Bilgilerimi Kullan
ya da

Başvuruya Açık Diğer Pozisyonlar

NORM FASTENERS

 1973 yılında bağlantı elemanları üretimi ile başlayan yolculuğumuzu dünya ile rekabet eden, kaliteden ödün vermeyerek gelişen, teknoloji ile üreten, başarılar ve ödüllerle dolu bir vizyona dönüştürdük.

Yüksek üretim kapasitemizle, kalitemizle, değerlerimiz üzerine inşa ettiğimiz yenilikçi insan kaynakları perspektifimizle ve her geçen yıl geliştirdiğimiz teknolojimizle Türkiye’nin lider bağlantı elemanları üreticisiyiz.

Geniş lojistik ağımız ile Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, Polonya, Romanya, Türkiye ve Çin’de faaliyet göstermekteyiz.

Ar-Ge, mühendislik, yüzey işlem, tavlama, soğuk şekillendirme, kalıp, ısıl işlem, makine ve otomasyon, kaplama, ayıklama, paketleme ve lojistik hizmetlerimiz ve tam entegre üretim tesislerimizle full in-house üretim desteği vererek iş ortaklarımız için değer yaratıyoruz.

Ar-Ge merkezimizin ve tecrübeli mühendislerimizin dahil olduğu, 2000’den fazla çalışanımız ve 50 yıllık tecrübemiz ile ulusal ve uluslararası pazarlarda, otomotiv ana ve yan sanayi başta olmak üzere yedek parça, beyaz eşya, elektronik, mobilya, inşaat ve makine sektörlerinde faaliyet göstermekteyiz.

Üretim faaliyetlerimizin yanı sıra yurt içi ve yurt dışı bağlantı elemanları pazarında Full Service Provider (FSP) olarak da hizmet sunmaktayız.

Sorumlu bir şirket olma taahhüdümüzün bir parçası olarak Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi'ne katılmaktan gurur duyuyoruz. Gelecek nesillere daha sürdürülebilir bir dünya bırakmak için , “Geleceğe Değer” diyor ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına uyuyoruz.

Performans değerlendirme ve yetenek yönetim sistemimiz ile doğru yetenekleri doğru alanlara yönlendiriyor, hayat boyu öğrenmenin önemine inanarak tüm çalışanlarımızın mesleki, kişisel ve sosyal gelişimlerini destekliyoruz. Norm Mesleki Eğitim Merkezi ile sektöre nitelikli insan gücü kazandırmak için çalışıyor, yeni mezunları ve üniversite öğrencilerini kariyer yolculuklarında DigiConnect ve DigiCampus programlarımız ile destekliyoruz.

Inovatif, küresel bir şirket olarak kendimizi ve normlarımızı geliştiriyor, NorMentor ve ENLider Sensin programlarımız ile geleceğe yön verecek liderler yetiştiriyoruz. İş güvenliği ve fırsat eşitliğini kurum kültürü haline getirerek çalışanlarımızın eşit haklarla güven içinde çalışmalarını sağlıyoruz.

Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nı odağımıza alıyor, daha iyi bir dünya yaratmak için üzerimize düşen sorumluluğu üstleniyoruz.

İzmirNorm Cıvata

İzmir

10007. Sk. No: 1 D:1, 35620 Atatürk Organize Sanayi Bölgesi/Çiğli/İzmir