Loading...

Genel Başvuru | Norm Dijital

Genel Başvuru

Genel BaşvuruTam zamanlı / Buca

İş Tanımı

 

 Norm Digital hem yurt içinde hem de yurt dışında faaliyet gösteren Norm Holding’in değerleri ile evrensel teknolojik değerler üzerinde yükselerek; işletmelerin yaşamlarını kolaylaştıran uçtan uca SAP projeleri, SAP destek hizmetleri, Yazılım çözümleri, Veri Analitiği / RPA ve Yönetim Süreç Danışmanlığı alanında teknolojik çözümler sunmayı hedefler.


Bu anlayışla, organizasyonumuzun çalışma prensiplerine uygun, kendi gelişimine önem veren adayların çeşitli fonksiyonlar değerlendirilmek üzere başvurularını bekliyoruz.

 

Pozisyon Tipi

Tam zamanlı

Çalışma Modeli

Hibrit

Daha Fazlası
LinkedIn Bilgilerimi Kullan
ya da

Pozisyona son başvuru tarihi Haz 30, 2024

Başvuruya Açık Diğer Pozisyonlar

NORM HOLDİNG

4000’e yakın çalışan, 23 şirket, 12 üretim ve 14 satış ve lojistik merkezi ile 9 farklı ülkede ulusal ve uluslararası pazarlarda bağlantı elemanları, pazarlama ve ticaret, teknoloji, eklemeli imalat, kalıp ve sac şekillendirme, kimya, makine ve otomasyon, tarım ve turizm alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

 

NORM DIGITAL


Sürekli iyileştirme kültürünü benimseyen ve bunun için önemli ve büyük adımlar atan Norm Holding bünyesinde global bir şirket olma vizyonuyla hareket etmekteyiz.

 

Normun değerleri ile evrensel teknolojik değerler üzerinde yükselerek işletmelerin yaşamlarını kolaylaştıran teknolojik çözümler sunmak için kalıcı değer yaratarak tüm faaliyetlerimizde sürdürülebilir ve karlı büyümeye odaklanmak.

 

İşletmelerin dijital dönüşümlerine analitik, normatif bakış açısı ile rehberlik eden güvenilir uluslararası bir şirket olmak.

 

 

Buca

Merkez AdreAdatepe Mah. Doğuş Cad. No: 207 AG Dokuz Eylül Üniversitesi Teknopark (Depark Beta Binası) 35400 İç Kapı No: 1 Buca / İzmir / Türkiye