Loading...

Kariyer Sayfası | Norm Coating

NORM COATING

 Norm Coating; 1998 yılında kurulmuş ve 1999 yılında ilk Otomatik Elektrolitik Çinko Kaplama Hattı'nı devreye alarak kaplama sektörüne girmiştir. 77.500 m2 açık, 55.500 m2 kapalı üretim alanında toplam 5 fabrikada 586 çalışanı ile hizmet vermektedir.

2020 yılı itibari ile 140.000 ton/yıl üretim kapasitesi sayesinde otomotiv başta olmak üzere beyaz eşya, inşaat, makine, mobilya, havacılık, biyomekanik ve demiryolu gibi farklı sektörlerde kullanılan bağlantı elamanlarının kaplamasını yapmaktadır.

İŞE ALIM SÜRECİ

Norm Coating olarak işe alım süreçlerinde yenilikçiliği odağımıza alarak, adayları objektif değerlendirmeye yönelik, role ve ekibe en uygun yeteneğin seçilmesini destekleyecek, eşitlik ve çeşitliliği sağlayacak yöntemleri ve programları geliştiriyoruz.

İşe alım süreçlerinde önceliğimiz, Norm Holding’in global strateji ve hedeflerine ulaşmasında değer katacak, şirket kültürü ve değerleriyle uyumlu, vizyoner, yenilikçi, gelişim odaklı, gerekli yetkinlik ve deneyimlere sahip, potansiyeli yüksek yetenekleri organizasyona kazandırmaktır.

 

Lokasyonlar

Norm Coating

10038 sokak No:5 A.O.S.B Çiğli /İzmir

Pozisyonlar

Herhangi bir pozisyon yok.