Loading...

PEP + Zorunlu İşyeri Eğitimi Staj Programı | Mercedes-Benz Türk

PEP + Zorunlu İşyeri Eğitimi Staj Programı

Yıldızlar arasında sen de yerini al

PEP + için hemen başvur

Şimdi Başvur

Yıldızlar arasında sen de yerini al

PEP + için hemen başvur

Şimdi Başvur

PEP + Zorunlu İşyeri Eğitimi Staj ProgramıTam zamanlı / Aksaray

İş Tanımı

Hafif, orta ve ağır sınıf kamyon ve çekici üretimi yaptığımız Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikamızda ekiplerimize katılarak projelerimizde aktif rol alacak, aşağıdaki koşulları sağlayan öğrenciler arıyoruz!


Genel Nitelikler:

• Mühendislik branşlarında (Makine, Elektrik/Elektronik, Mekatronik, Endüstri, Otomotiv, Bilgisayar) işyeri eğitimi zorunluluğu bulunan bir üniversitede, 7+1 lisans programlarına devam etmek,

• Başvuru tarihi itibariyle 4 Yıllık üniversitelerin 7. Döneminde okuyan ve alttan dersi olmayan,

• Ürün ve üretim teknolojilerindeki gelişmeleri takip eden,

• İyi derecede Almanca ve/veya İngilizce bilen,

• Gerçekleştirilecek mülakat, test ve değerlendirme merkezi uygulamalarında başarılı olan.


İş Tanımı:

PEP + Programı; lisans eğitiminin son senesinde bulunan ve üniversitelerin 7+1 programlarında öğrenim gören öğrenciler için sunduğumuz zorunlu işyeri eğitimi programımız. Bu programda yer alarak; bir dönem boyunca 5 iş günü devam koşuluyla şirketimizin çeşitli departmanlarında en az bir projede görev alabilirsin. Program; 2024-2025 Güz Döneminde Aksaray lokasyonumuzda olacak ve aramıza katılacak stajyerlerimize konaklama imkanı sağlanacaktır.

 

Programın Amacı:

Üniversitede öğrenim gören, en az bir yabancı dile hakim, şirketimizde uyguladığımız seçim süreçlerinde başarılı olan adaylardan oluşan PEP + Takımımız, uzun vadede şirketimizde oluşacak yeni mezun istihdamı için uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere öncelikli aday havuzunu oluşturuyor.

 

 

 

Pozisyon Tipi

Tam zamanlı

Çalışma Modeli

Hibrit

Daha Fazlası
LinkedIn Bilgilerimi Kullan
ya da

Pozisyona son başvuru tarihi May 01, 2024

Başvuruya Açık Diğer Pozisyonlar

PEP+’24 takımına katılmak için hemen başvur, sen de yıldızlar arasında yerini al!

                                                                                                                 

Mercedes-Benz Türk İstanbul Hoşdere Fabrikamızda şehirler arası ve şehir içi otobüsler, Aksaray Fabrikamızda ise ağır sınıf kamyonlar ve çekiciler üretiyoruz. Tüm dünyaya mühendislik ihraç ettiğimiz Aksaray ve Hoşdere Ar-Ge Merkezlerimiz ile ana şirketimiz Daimler Truck AG’nin geliştirme ve üretim ağının önemli bir parçasıyız. Mercedes-Benz Kamyon Finansman şirketimizle de müşterilerimize kişiye özel, hızlı ve esnek mobilite çözümleri sağlamayı hedefliyoruz. Uzun vadeli ve kişiye özel finansman çözümlerimizle, sigorta ve finansal destek olarak özel bir ekosistem sunuyoruz. Müşterilerimizin bireysel yaşam tarzlarının ve taleplerinin farkında olarak ve onların ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler geliştiriyoruz.

Mercedes-Benz Türk’te daha temiz, güvenli, verimli, fark yaratan bir gelecek ve dünyayı hareket ettiren herkes için çalışıyoruz. Birbirimizi dinleyerek başlıyoruz, birlikte geliştirip çözüm üretiyoruz. Uzun vadeli düşünerek öncülük ediyor, birlikte ilerliyoruz. Fikir ve önerilerimizi özgürce paylaşabildiğimiz, şeffaf ve herkesi kapsayıcı bir atmosfer yaratıyoruz. Sosyal sorumluluk bilinciyle projelerde yer alıyoruz. Eğitim, spor, kültür ve sanatın farklı alanlarındaki iş birliklerimizle geleceği birlikte şekillendiriyoruz. Çeşitliliğin gücüne inanıyor, toplumsal cinsiyet eşitliğini her alanda destekliyoruz. 

 

 

 

 

 

 

Mercedes Benz Türk A.Ş. Lokasyonlarımız

Aksaray Kamyon Fabrikası

Aratol Bahçeli Mahallesi 157 Ahmet Davutoğlu Bulvarı No:11 68100 Aksaray