Loading...

Tüpraş 2019 - 2020 Kış Staj Başvurusu | İçinde Koç Var

Tüpraş 2019 - 2020 Kış Staj Başvurusu

Tüpraş 2019 - 2020 Dönemi Kış Stajı Başvuru Sayfasına Hoşgeldin!

Apply Now

Tüpraş 2019 - 2020 Dönemi Kış Stajı Başvuru Sayfasına Hoşgeldin!

Apply Now

Tüpraş 2019 - 2020 Kış Staj BaşvurusuFull Time / Tüpraş

Job Description

Tüpraş kış dönemi staj başvurusu 1 - 30 Haziran 2019 tarihleri arasındadır. Son başvuru tarihi 30 Haziran 2019 olup, saat 17:00’de başvuru sayfası kapatılacaktır.

Bölümlerimizin ihtiyaçları ile belirlenmiş kontenjanlar çerçevesinde; yalnızca aşağıdaki koşullara uyan öğrencilerin staj talepleri değerlendirmeye alınacaktır:

• Endüstri Meslek Liseleri ve Teknik Liselerin kış dönemi zorunlu stajı olan öğrenciler,
• Faaliyetlerimiz ile ilgili okulların/bölümlerin stajları,
• Not ortalaması 60’ın altında olan (en düşük 2.4/4, 3/5, 60/100) ve Tüpraş’ta daha önce staj yapmış olan öğrencilerin başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Stajyer başvuru süreci adımları aşağıda belirtilmiştir:

• Ön değerlendirme sonuçları, 3 Temmuz 2019 Çarşamba gününe kadar öğrencilere e-postalar aracılığıyla duyurulacaktır.
• Ön değerlendirme aşamasını geçen öğrencilerin, 19 Temmuz 2019 Cuma gününe kadar istenecek stajyer giriş evraklarını iletmesi gerekecektir.

• Staj sonuçları 5 Ağustos 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar öğrencilere gönderilecek olan e-postalar aracılığıyla açıklanacaktır. 

Staj başvurusu sırasında dikkat etmeniz gerekenler aşağıda belirtilmiştir:

• Başvuru sırasında teknik bir aksaklık yaşanmaması için Google Chrome ya da Mozilla Firefox tarayıcısı kullanmanız gerekmektedir.
• Staj başvuru süreciniz ile ilgili tüm bilgilendirmeler başvuru yaptığınız e-posta üzerinden yapılacaktır. Lütfen e-postanızı düzenli olarak kontrol ediniz.
• Başvurunuz sırasında, soruları cevaplarken geriye dönük düzeltme yapılamamaktadır. Bu sebeple, sorulara cevap verirken doğru bilgi verdiğinizden emin olunuz.
• Başvurunuz sırasında, sisteme not çizelgenizi (transkript) yüklemeniz gerekecektir. (Not çizelgenizin, bilgisayardan alacağınız ekran görüntüsünü de ekleyebilirsiniz.) Lütfen belgeyi hazırladıktan sonra başvurunuzu yapınız.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Tüpraş 

İnsan Kaynakları Müdürlüğü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Employment Type

Full Time

Read More

Other Open Positions

Hakkımızda
Yıllık 28.1 milyon ton ham petrol işleme kapasitesinin yanı sıra Opet, Ditaş ve KUAŞ ortaklıklarıyla ülkemizin en büyük sanayi kuruluşu olan Koç Holding Enerji Grubu şirketi Tüpraş, dünyanın 28, Avrupa’nın 7. büyük rafineri şirketidir.

Kurulduğu 1983 yılından bu yana sektöründe ve ülke genelinde öncü kuruluş olma özelliğini koruyan Tüpraş; İzmit, İzmir Kırıkkale ve Batman Rafinerileri ile faaliyet göstermektedir.

Hedefini, “Petrol sektöründe performansına özenilen, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olmak”, şeklinde tanımlayan Tüpraş, verimliliği ve ürün kalitesini yükselterek, deniz taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı ve akaryakıt dağıtım kuruluşu iştirakleriyle entegre bir rafineri şirketine dönüşmüştür.