Loading...

Tuz Gölü Projesi - İSG Uzmanı | IC Holding

Tuz Gölü Projesi - İSG Uzmanı

Tuz Gölü Projesi - İSG UzmanıTam zamanlı / İstanbul

İş Tanımı

IC İçtaş İnşaat bünyesinde, Tuz Gölü Yeraltı Doğal Gaz Depolama Tesisi projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip "İSG Uzmanı" aramaktayız. 

  • Üniversitelerin lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun,
  • A veya B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,
  • Alanında en az 10 yıl deneyimli,
  • Eğiticinin eğiticisi belgesi olan,
  • IRATA (Level 1) belgesine sahip,
  • Tercihen endüstriyel tesis projelerinde görev almış.

 


 

 

Sektör

İnşaat

İş Türü

Tam zamanlı

Daha Fazlası
LinkedIn Bilgilerimi Kullan
ya da

Başvuruya Açık Diğer Pozisyonlar

IC HOLDINGHakkımızda

1969 yılında temelleri atılan IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş. (IC Holding) faaliyetlerini inşaat, enerji üretimi ve dağıtımı, turizm, sanayi ve altyapı sektörlerinde sürdürmektedir. Stratejik yaklaşım, karar süreçlerine katılım, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilincini teşvik eden bir yönetim anlayışına sahiptir.

Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan IC Holding, bu politikasından ödün vermeden ve standartlarını koruyarak, sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile çalışmalarına devam etmektedir.

Sürekli büyüyen ve gelişen kurumsal bir yapı içinde Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren IC Holding, son yıllarda başta Rusya, Orta Doğu, Orta Asya ve Avrupa olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinde, özellikle nitelikli müteahhitlik hizmetleri ve orta ölçekli sanayi grubu faaliyetleri kapsamında birçok proje yürütmektedir.

IC Holding’in bakış açısı, ülkemizdeki ve dünyamızdaki gelişmeleri izleyerek faaliyette bulunduğu sektörlerde kazanılan tecrübe ve imkânları yeni sektör ve projelerde hızlı ve esnek biçimde kullanmaktır. Yönetim anlayışının mihenk taşlarından biri de sosyal sorumluluk bilinci ile topluma ve ekonomiye katma değer yaratmaktır.

Küreselleşen dünya ekonomisinde 50 yılı aşkın tecrübesini kullanarak sürekli büyüyen ve gelişen bir yapı içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Uluslararası iş ortaklıklarıyla dünyada bilinen bir marka haline gelen IC Holding, küresel oyuncular arasında daha üst sıralarda yer almayı hedeflemektedir.

Bu ilkeler ve hedefler doğrultusunda sen de yenilikçi ve dinamik çalışmalarınla geleceğe yön verenler arasında olmak istiyorsan doğru yerdesin! Yeni fikirlerle sürekli gelişmek, gelişirken ağını genişletmek için ‘’içimizden’’ biri olmayı şimdi keşfet!