Loading...

Elektrik Teknisyeni (Kepezkaya Tesisi) | Entek

Elektrik Teknisyeni (Kepezkaya Tesisi)

Elektrik Teknisyeni (Kepezkaya Tesisi)Tam zamanlı / Türkiye

İş Tanımı

Kepezkaya Hidroelektrik Santralimizin işletme ve bakımında görev alacak aşağıdaki yetkinliklere sahip adaylar aranmaktadır:
 
 • Teknik liselerin elektrik bölümlerinden veya üniversitelerin iki yıllık önlisans elektrik bölümlerinden mezun,
 • En az 1 yıl, en fazla 10 yıl enerji santrali deneyimi olan,
 • Vardiyalı düzende çalışabilecek,
 • Tercihen Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde (EKAT) yüksek gerilim altında çalışma belgesine sahip,
 • MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,
 • Hidroelektrik santralinde bulunan ana ekipmanlar ve şalt tesisi hakkında temel bilgi sahibi olan,
 • Enerji santrallerinde kullanılan temel İngilizce ekipman isimlerini ve terimleri anlayabilen,
 • Ekip çalışmasına yatkın, gözlem ve planlama yeteneği yüksek olan,
 • Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen,
 • Karaman’da ikamet eden veya ikamet edebilecek.
 
İş Tanımı:
 • Tesisin işletme ve bakım faaliyetlerini, Şirket ana hedef, stratejileri ve politikaları doğrultusunda, güvenli, etkin ve karlı bir şekilde yerine getirmek,
 • Vardiya işletme faaliyetlerini, tesisin emre amadelik, performans, enerji verim hedeflerini gözeterek, santralin emniyetini ve güvenliğini ön planda tutarak yerine getirmek.
 
Lokasyon: Karaman

 

İş Türü

Tam zamanlı

Daha Fazlası

Başvuruya Açık Diğer Pozisyonlar

PEKİ ENTEK’TE SENİ NELER BEKLİYOR?

Hızla değişen ve büyüyen enerji sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Sektörün dinamik ve büyüyen şirketi Entek’te yer alarak farklı deneyimler kazanabilirsin.
Koç Topluluğu network’ü ve çeşitli çalışma grupları içerisinde yer alabilirsin.
Türkiye’de ve dünyada öncü olan, alanında uzmanlaştıran, teknik, liderlik ve kişisel gelişim eğitimleriyle sürekli öğrenme ve gelişim imkanı bulabilirsin.
Koç Topluluğu ve Entek içerisinde farklı rotasyon imkanlarına sahip olabilirsin.
Görev tanımının dışında, ilgi alanına göre katılabileceğin çevik projelerde yer alabilirsin.
Proje Finansmanından İş Geliştirmeye, Enerji Ticaretinden Üretime birçok fonksiyonu tanıma ve deneyim kazanma fırsatına sahip olabilirsin.
Çalışma arkadaşlarımızın Entek’teki deneyimlerini dinlemek istersen video’larımıza buradan ulaşabilirsin. 


Entek Elektrik

Koç Holding’in elektrik sektöründeki şirketi Entek Elektrik olarak, yatırımlara başladığımız 1995 yılından beri sektörün değer zincirinin her kademesinde faaliyet gösteriyoruz. Elektrik enerjisinin öncü yeni nesil şirketi olma vizyonuyla ilerliyoruz. Bir yandan yurt içi ve yurt dışı yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelik yatırım çalışmalarımızı sürdürürken, bir yandan da sektördeki yeni teknolojiler üzerinde çalışıyoruz.


Kocaeli ilimizdeki Doğalgaz Santrali, Karaman ilimizdeki Damlapınar ve Kepezkaya HES, Samsun ilimizdeki Kumköy HES, Mersin ilimizdeki Azmak 1, Azmak 2 ve Kirpilik HES, Kahramanmaraş ilimizdeki Menzelet HES ve Kılavuzlı HES olmak üzere, toplam dokuz santral ile elektrik üretimine devam ediyoruz. Bünyemizde yer alan toptan satış şirketi Eltek ile de, tedarikçilerden elektrik enerjisi alıp serbest tüketicilere sunuyoruz. Elektrik ve buhar üretimi faaliyetlerimizi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ne uygun olarak yürütüyoruz. Bu kapsamda müşteri odaklı çalışıyor ve kesintisiz enerji tedariği sağlıyoruz.

Çalışanlarımız, paydaşlarımız ve yaşadığımız toplumdaki bireylerin sağlığı ve güvenliğinin sağlanması önceliğimizdir. Tüm faaliyetlerimizi bu önceliklendirme ile yürütüyor ve sürekli iyileştirme için fırsatları takip ediyoruz. Entek'i gelecek vizyonuna taşıyacak en yetenekli çalışan ve stajyer adaylarını aramıza davet ederken, ilk iş gününden başlayarak geleceklerini planlıyoruz. Hayal gücü, yenilik, gelişim, deneyim, çeviklik, arkadaşlık ve gelecek vadediyoruz. Çalışan deneyimine değer veren, dijital dönüşüm ve endüstri 4.0 çalışmaları ile geleceği ve fırsatları yakalayan, kaliteli projeler ile güçlenen yaklaşımımızla ilerliyoruz.

 

 

Genel Müdürlük

Ünalan Mahallesi, Ünalan Mah. Ayazma Cad. Çamlıca İş Merkezi B1 Blok, 34700 Üsküdar/İstanbul

Kocaeli

Köseköy Mahallesi, Demiryolu Caddesi No:70, 41140 Kartepe/Kocaeli