Loading...

Taze Gıda Mağaza Görevlisi | CarrefourSA

Taze Gıda Mağaza Görevlisi

Taze Gıda Mağaza GörevlisiTam zamanlı / Türkiye

İş Tanımı

CarrefourSA Balık/Kasap/Şarküteri/Sebze Meyve Reyon Görevlisi

CarrefourSA olarak 10.000 den fazla çalışanımızla 670'den fazla mağazamız, Hipermarket, Süpermarket, Gurme ve Mini formatlarında faaliyet göstererek eksiksiz portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi hizmet kalitesi ile cevap veriyoruz.

Türkiye geneli mağazalarımızda tam zamanlı “Balık/Kasap/Şarküteri/Sebze Meyve Reyon Görevlisi” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz!


TR">Görev Tanımı;

·       CarrefourSA garantisi ile taze, sağlıklı ve günlük olarak gelen ürünlerin reyonlarda sunumunu yaparak, bulunurluğunu sağlamak ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek.

·       SKT kontrollerinin günlük olarak yapmak ve müşteri talepleri doğrultusunda ürünlerin işlenerek hazırlanmasını sağlamak,

·       Sorumlu olduğu reyonun günlük olarak satış ve stok kontrollerini takip ederek, sipariş oluşturulmasına destek vermek,

·       Hijyen, kalite ve gıda güvenliği prosedürlerine uygun olarak çalışmak.TR">Nitelikler;

·       En az 2 yıl balık/kasap/şarküteri/sebze meyve reyonu deneyimi olan,

·       Tercihen mesleki yeterlilik belgesi bulunan,

·       Müşteri memnuniyeti ön planda tutan,

·       Ekip çalışmasına yatkın,

·       İnsan ilişkilerinde başarılı, aktif ve güler yüzlü,

·       Dinamik bir ortamda çalışabilecek,

·       Esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilecek,

·       Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.


 

 

 

 

İş Türü

Tam zamanlı

Eğitim

İlk Öğretim, Lise

Daha Fazlası

Başvuruya Açık Diğer Pozisyonlar

KURUMSAL PROFİLİMİZ

Bugün 30 ülkede, yaklaşık 12.225 marketi ve 321 bin çalışanı bulunan, Dünyanın önde gelen perakende zinciri Carrefour Grubu ilk marketini 15 Haziran 1963’te Fransa’da açarak modern perakendeciliğin temelini oluşturmuştur. Türkiye’de ise ilk marketini 1993 yılında İçerenköy’de açan Carrefour, Hipermarket konseptini Türk tüketicilerle buluşturan ilk firmadır.

1996 yılında Türkiye’nin en büyük topluluklarından biri olan Sabancı Holding ile Carrefour Grubu’nun gerçekleştirdiği ortaklık sonucu CarrefourSA ismi doğmuş ve ilk CarrefourSA marketi birleşmeden bir yıl sonra Adana’da açılmıştır.

CarrefourSA; 1999 yılında Continent, 2005 yılında Gima ve Endi marketlerini satın alarak market ağını yaygınlaştırmıştır.

2013 yılında CarrefourSA’nın şirket yönetimi, Sabancı Holding’e devrolarak Türkiye organize perakende sektöründe yeni bir strateji izlenmeye başlamıştır. CarrefourSA, 2014 yılında müşterileri adına “Ne Lazımsa” diyerek insan kaynakları, teknolojik altyapı, market konsepti gibi birçok alanda yatırım yapmıştır. 2015 yılında CarrefourSA, İsmar ve 1e1 marketlerinden toplam 55 marketin yanı sıra Kiler Alışveriş Hizmetleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin %85 hissesini satın alarak büyümeye devam etmiştir. CarrefourSA, 2017 yılında Yerli Tohum Taze Mahsul Projesi’ne ve Su Ürünleri Platformu yatırımına imza atmıştır. Aynı sene CarrefourSA, Türkiye’de bir ilk olan Lezzet Arası restoranı müşterileriyle buluşturmuştur.

2018 yılında CarrefourSA, yerli üreticiye verdiği desteğe Yerli Besi Projesi ile devam ederken eş zamanlı olarak yeni hiper ve süper market açılışları gerçekleştirip Lezzet Arası yatırımlarını sürdürmüştür.

CarrefourSA, “Yeni Nesil Market” vizyonuyla başladığı 2019 yılında e-ticaret faaliyetlerinde büyük bir atılım gerçekleştirerek CarrefourSA.com ile büyük başarılara imza atmış, market ağını genişletip Lezzet Arası restoranı sayısını 12’ye ulaştırmıştır.

CarrefourSA bugün 10.500 çalışanı ile 52 ildeki Hiper, Süper, Gurme ve Mini formatlardaki 670 marketi, 9 deposu ve CarrefourSA.com online marketi ile günde 500 bin kişiye kaliteli ve güvenilir ürünlerini ulaştırmaktadır.

Güçlü bir finansal pozisyona sahip olan CarrefourSA, büyüme ve değer yaratma potansiyeli olan tüm projeleri kendi kaynaklarıyla değerlendirerek yatırımlarına devam etmeyi, bu sayede müşterileri için yakın, keyifli ve değer yaratan alışverişin adresi olmayı sürdürecektir.